Мої уроки
- Глазачева О.М.
- 25 апр. 2017 г.
- 3 мин. чтения
Form 2 Date ______
Lesson 27
Тема: Святкування Нового року.
Мета: Повторити й активізувати лексичний матеріал теми. Ознайомити з новими ЛО і закріпити їх уживання в усному мовленні. Повторити й закріпити вживання особових займенників та форм однини й множини дієслова «то bе» в теперішньому часі. Перевірити рівень знань з письма. Формувати навички монологічного й діалогічного мовлення. Навчати читання. Практикувати в аудіюванні. Розвивати навички письма. Тренувати пам'ять та увагу. Виховувати повагу до родинних традицій.
Обладнання: Підручник, картки для гри, для вивчення нових ЛО, чотири коробк
ХІД УРОКУ
І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ іншомовного МОВЛЕННЯ
1. Привітання.
T: Stand up, please! Good morning! Ps: Good morning! T: How are you? Ps: Fine, thank you. T: Sit down, please.
2. Повідомлення теми та мети уроку.
T: Сьогодні ми поговоримо про речі, без яких неможливо святкувати Різдво. Ви вивчите нові слова, дізнаєтесь багато нового, будете виконувати різні вправи, грати в ігри, читати й писати. Let's start our lesson!
3. Перевірка домашнього завдання.
Учитель підходить до кожного учня й перевіряє правильність і охайність виконання вправи.
4. Уведення в іншомовну атмосферу.
- Пісенька Hello! - Super Simple Songs - https://www.youtube.com/watch?v=tVlcKp3bWH8
- Гра «Збери слова».
Клас поділяється на дві команди. Учитель розкладає два набори карток текстом донизу на двох партах. На кожну парту учитель також ставить дві коробки: одну з написом «Однина», другу — «Множина». Члени кожної команди ланцюжком виходять до дошки, беруть по одній картці, читають написане слово та кладуть до відповідної коробки. Наприкінці гри учитель перевіряє правильність розподілення слів. За кожне слово, що опинилось не в тій коробці, надається штрафний бал. Перемагає команда, яка отримає менше штрафних балів.
II. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Тренування у вимові звуків.
Т: Зараз ми з вами потренуємось правильно вимовляти англійські звуки. Давайте повторимо всі скоромовки, які вивчили на попередніх уроках. Учні разом з учителем повторюють скоромовки по два-три рази.
2. Подання та відпрацювання нового лексичного матеріалу.
Учитель показує картки і називає, що на них зображено, учні повторюють по два-три рази. Учитель кріпить картки до дошки.
2) Гра «Увага!».
Учитель пропонує учням заплющити очі й знімає одну з карток з дошки. Діти розплющують очі, дивляться на дошку й визначають, якої картки не вистачає. Той, хто першим назвав слово, якого бракує, знімає з дошки наступну картку, а решта відгадує.
3) Впр. 1 (с. 56).
Учитель називає слова до малюнків вправи, учні повторюють та вказують на відповідні малюнки. Потім учитель пропонує одному-двом учням називати слова, решта повторює їх та вказує на відповідні малюнки.
3. Розвиток умінь мовлення.
1) Впр. 2 (с. 56).
T: Подивіться на малюнок до вправи. Кого ви бачите? Давайте дізнаємось, про що розмовляють діти. Прослухайте та повторіть. Listen and repeat. Учитель вимовляє фрази до малюнка вправи. Учні повторюють по два-три рази і перекладають рідною мовою. Потім учитель пропонує дітям продовжити речення, подані у вправі. Він читає їх (не до кінця), учні ланцюжком доповнюють. Піс-ля цього учні у групах по троє по черзі інсценують розмову дітей. Учитель контролює правильність виконання завдання.
2) Впр. 3 (с. 57).
Учитель читає речення, подані у зразку, учні повторюють по два-три рази, а потім ланцюжком складають подібні речення до малюнків вправи. Учитель стежить за правильністю їх будови.
3) Гра «Які ми?».
Клас поділяється на дві команди. Учитель розкладає два набори карток (НО3) малюнками донизу на двох партах. Члени кожної команди ланцюжком виходять до дошки, беруть по одній картці та складають речення, обираючи один з двох поданих займенників та доповнюючи формою дієслова їо bе у теперішньому часі. За кожне правильно складене речення надається один бал. Перемагає команда, що отримає більше балів. Учитель стежить за правильністю виконання завдання.
4. Фізкультхвилинка.https://www.youtube.com/watch?v=_rq--QeiPuA
Відеофізкультхвилинка
5. Навчання читання. Впр. 4 (с. 57).
Перед початком виконання завдання учитель звертає увагу учнів на буквосполучення ее та еа та вимову звука [і:], що їм відповідає. Учитель читає слова та речення вправи по два-три рази, учні читають за ним і перекладають рідною мовою. Потім діти читають слова й речення вправи самостійно ланцюжком. Учитель контролює правильність вимови слів.
III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ
1. Домашнє завдання.
Bпр. 4 , 5 (письмово). С. 57
2. Підведення підсумків уроку.
Заключна бесіда з учнями.
T: Чи сподобався вам урок? Які завдання вам сподобались більше за все? Які завдання були складними? Чого ви сьогодні навчились?
![endif]--![endif]--![endif]--![endif]--![endif]--![endif]--
Comments